Південна Корея пропонує Канаді свою зброю замість американської

Орієнтовний час читання 1 хв читання

Південна Корея відправила делегацію до Канади, щоб представити себе як надійне джерело військової техніки та обладнання.

Про це повідомляє видання Ottawa Citizen.

Південна Корея пропонує Канаді низку нових угод з постачання військового обладнання, вказуючи на те, що азійська країна може не лише швидко постачати оборонні системи, а й є надійним союзником, якому можна довіряти.

Це відбувається на тлі нещодавніх дій президента США Дональда Трампа, які включають припинення військової допомоги Україні та погрози анексії Канади. Це змушує американських союзників по всьому світу переглядати свої домовленості у сфері безпеки.

Делегація з десятка представників південнокорейської оборонної промисловості та уряду відвідала Оттаву 5 і 6 березня з пропозиціями продажу канадським збройним силам різноманітного нового обладнання, зокрема гаубиць, навчальних літаків, ракетних систем і підводних човнів.

Пропозиція включала також обіцянки значних переваг для канадської промисловості, а також безпечного ланцюга постачання.

Південнокорейський адмірал у відставці Стів Чон, віцепрезидент Hanwha Ocean, сказав, що підводний човен KSS-III, який зараз виробляє компанія, відповідає всім вимогам Канади. При цьому перша поставка може бути здійснена вже через шість років після підписання контракту.

Підводні човни цього типу компанія також пропонувала Військово-морським силам Польщі у 2023 році.

Південнокорейський основний танк К2 (першої серії) в експозиції виставки ADEX-2019. Фото: ЗМІ Кореї

У Канаді будуть створені центри технічного обслуговування. І на відміну від американських систем озброєння, південнокорейці нададуть Канаді повний доступ до бортових технологій. Крім того, за інформацією видання, Hanwha вже веде переговори з канадськими компаніями щодо потенційної співпраці над цією пропозицією.

Як зазначає видання, Південна Корея створила власну потужну оборонну промисловість після того, як зіткнулася зі зростанням цін і необґрунтованими вимогами, пов’язаними з обладнанням американського виробництва.

«У нас були ті самі проблеми з американцями. Для нашого флоту все залежало від американців, але Америка продовжувала підвищувати ціни. Тому ми засмутилися (і) почали розвиватися самостійно», — сказав Чон.

Нагадаємо, що нещодавно стало відомо що союзники США зі розвідувального альянсу «П’ять очей», до якого входять Канада, Велика Британія, Австралія, Нова Зеландія та низка інших країн, розглядають можливість скорочення обміну розвідданими, побоюючись зближення американського уряду з Росією.

Вам також може сподобатися

Норвегія освоїла обслуговування та ремонт F-35 Компанія KONGSBERG уклала довгострокову угоду на технічне обслуговування та майбутню модернізацію F-35 у Норвегії. Про це компанія KONGSBERG повідомила у своєму пресрелізі. Відділення компанії KONGSBERG — Kongsberg Aviation Maintenance Services …

ICEYE надаватиме супутникові знімки Ситуаційному центру штаб-квартири НАТО Фінська компанія ICEYE, яка спеціалізується на виробництві супутників спостереження, оголосила про початок співпраці із Ситуаційним центром штаб-квартири НАТО (SITCEN). Про це йдеться у пресрелізі компанії. Повідомляється, що це перший досві…

У розпорядженні українських артилеристів помітили польські вантажівки Jelcz P882D53 Українські артилеристи використовують спеціалізовані польські вантажівки Jelcz P882D53 для перевезення артилерійських боєприпасів. На це звернуло увагу видання Defence24, переглянувши відео 26-ї артилерійської бригади імені генерал-хорунжого Ро…

Більше від автора

+ Немає коментарів

Додайте свій