Компанії з КНР та Киргизстану потрапили під санкції США за допомогу Росії

Орієнтовний час читання 1 хв читання

Міністерство фінансів США оголосило про санкції проти російських схем обходу обмежень на продаж військових товарів.

Про це оголосило Міністерство фінансів США.

Під санкції США потрапила мережа юридичних осіб у Росії, Китаї та Киргизстані. Які створили схему для обходу санкцій шляхом сприяння транскордонним платежам за товари військового призначення. Усього нові санкції США торкнулись близько 250 фізичних та юридичних осіб.


«Ці дії спрямовані на схему ухилення від санкцій, створену між субʼєктами в Росії та Китайській Народній Республіці для полегшення транскордонних платежів за чутливі товари. Крім того, Мінфін США встановив фінансову установу з Киргизької Республіки, яка координувала свої дії з російськими посадовцями для реалізації схеми обходу санкцій», – йдеться в оголошені відомства.

Підсанкційні компанії

Повідомляється, що учасниками схеми для обходу санкцій є російські банки, які входять до санкційного списку США. Зокрема: «Сбербанк Росії», «Альфа-Банк», «Совкомбанк», «Т-Банк» і «Банк Точка».

Окрім того, за інформацією Міністерства фінансів США, з літа 2024 року посадовці киргизстанського банку «Керемет», координували свої дії з російськими чиновниками та банком «Промсвязьбанк» з метою реалізації схеми обходу санкцій.

Для цього 2024 році у Міністерства фінансів Киргизстану було викуплено контрольний пакет акцій банку «Керемет» компанією пов’язаною з російсько-молдовським олігархом Іланом Шором. За оцінкою відомства, придбання банку було спрямоване на створення хабу для обходу санкцій та мало дозволити Росії здійснювати оплату імпорту та отримувати платежі за експорт.

Згідно з інформацією видання «Європейська правда» під санкції потрапили китайські компанії, які беруть участь у постачанні компонентів для виробництва російських плануючих бомб та ударних безпілотників «Ланцет».

А також китайський виробник БПЛА «Гарпія», що використовуються у війні Росії проти України.

Нагадаємо що нещодавно було викрито мережу китайських компаній які постачають до РФ сервоприводи для модулів планування УМПК та БПЛА Shahed. Та незаконно використовують назву тайванської компанії TRC, щоб уникнути санкцій.

Унаслідок розслідування було виявлено, що хоча назва тайванської компанії фігурує в документах на закупівлю. Однак справжня компанія TRC не має стосунку до цих запчастин.

Справжнім виробником сервоприводів виявилася китайська компанія KST Digital Technology Limited.

Вам також може сподобатися

Норвегія освоїла обслуговування та ремонт F-35 Компанія KONGSBERG уклала довгострокову угоду на технічне обслуговування та майбутню модернізацію F-35 у Норвегії. Про це компанія KONGSBERG повідомила у своєму пресрелізі. Відділення компанії KONGSBERG — Kongsberg Aviation Maintenance Services …

ICEYE надаватиме супутникові знімки Ситуаційному центру штаб-квартири НАТО Фінська компанія ICEYE, яка спеціалізується на виробництві супутників спостереження, оголосила про початок співпраці із Ситуаційним центром штаб-квартири НАТО (SITCEN). Про це йдеться у пресрелізі компанії. Повідомляється, що це перший досві…

У розпорядженні українських артилеристів помітили польські вантажівки Jelcz P882D53 Українські артилеристи використовують спеціалізовані польські вантажівки Jelcz P882D53 для перевезення артилерійських боєприпасів. На це звернуло увагу видання Defence24, переглянувши відео 26-ї артилерійської бригади імені генерал-хорунжого Ро…

Більше від автора

+ Немає коментарів

Додайте свій