Трамп назвав "причину" нападу Росії на Україну

Трамп назвав "причину" нападу Росії на Україну

Москва “спалила за собою кораблі” саме через розпад формату “Великої вісімки”, вважає американський лідер.

Росія нібито не напала б на Україну, якби за каденції президента США Барака Обами її не виключили з G8. Про це інтерв’ю The Axios Show заявив президент США Дональд Трамп.

Американський лідер покладає вину за розпад формату “Великої вісімки” на Барака Обаму.

“Їм слід було зберегти “Велику вісімку”. Можливо, війни з Росією і Україною не було б, якби вони це зробили, але Обама не хотів бачити Путіна там”, – запевняє голова Білого дому.

Трамп додав, що “було б набагато ліпше, якби вони зберегли її (G8 – ред.) у такому вигляді”.

Як відомо, у спільній заяві за підсумками саміту в Евіані лідери країн G7 заявили про збільшення постачання Україні систем ППО та ракет-перехоплювачів, далекобійної зброї. Також буде розглянуто можливість надання ліцензій на їх виробництво безпосередньо в Україні.

Трампа “накачали” шкідливими ідеями – Кремль

Більше від автора

Путін на дельтаплані літаж з птахами 5 вкресня 2012 року

Як з підступного чекіста ліпили образ залихвацького мачо: Експіарник Шойгу розповів, як Путін витягував з моря підкладені античні амфори і сильно постраждав в ході авантюри з журавлями